Školský rok 2018 - 2019

VÝSLEDKY ŠKOLSKÝCH, OKRESNÝCH A KRAJSKÝCH SÚŤAŽÍ A OLYPMIÁD
Úspechy našich žiakov v školskom roku 2018 - 2019:

Mestská športová olympiáda v prehadzovanej 2018

Dňa 28.11.2018 sa konala mestská športová olympiáda v prehadzovanej. Súťažili družstvá zo všetkých škôl v meste. V príjemnej atmosfére sa bojovalo s chuťou a radosťou. Naše družstvo v zložení: Patrik Laškody, Ondrej Lang, Matej Hropko, Pasqale Fabini, Denis Tomečko, Karin Šteinerová,Barbora Sitková, Sofia Šimková, Zoja Šefčíková a Kristína Marianíková vyhralo všetky zápasy a obsadilo 1. miesto. Víťazi získali zlaté medaily, ktoré im odovzdal pán zástupca Mgr. Ľuboš Sedlák a organizátorka súťaže Mgr. Ivana Bodáková.

Mestská športová olympiáda - minifutbal 2018

Začiatok školského roka patril minifutbalu. V súťaži mestských škôl nás reprezentoval výber najlepších futbalistov zo 4.A a 4.B triedy.
Bol to veľmi vyrovnaný súboj, v ktorom naši žiaci obsadili 7. miesto.

Ďakujeme za aktívnu hru a bojové nasadenie!
Mestká športová olympiáda - plávanie 2018

Žiaci 4.A a 4.B triedy nás vzorne reprezentovali na olympiáde v plávaní.

Majstrovstvá sveta v hasičskom športe vo Varne 2018

V dňoch 24. - 30.9.2018 sa na Majstrovstvách sveta v hasičskom športe dorastencov a dorasteniek v bulharskej Varne zúčastnili naši  súčasní aj bývalí žiaci v družstvách slovenskej reprezentácie.

Dievčatá Kristína Strelová, Klaudia Hanková a Viktória Krempaská, v disciplíne požiarny útok s vodou získali jedinú slovenskú medailu z týchto majstrovstiev. Umiestnili sa na 3. mieste. V celkovom hodnotení krajín, po štyroch disciplínach sa  umiestnili na 4. mieste.

V družstve dorastencov reprezentoval Slovensko náš bývalý žiak Marián Lorinc.

K dosiahnutým výsledkom srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov.