ELEKTRONICKÉ ODHLASOVANIE ZO STRAVY V ŠJ

Vážení rodičia, 

od 27.1.2020 je spustené internetové odhlasovanie zo stravy pre žiakov našej školy.

Prihlásiť sa do aplikácie je možné cez odkaz na hlavnej stránke školy (https://www.zshutnickasnv.sk) v ľavom menu, alebo cez stránky školskej jedálne (https://www.zshutnickasnv.sk/skolska-jedalen ) a tiež  cez stránku EDUPAGE (https://hutnickasnv.edupage.org) nie cez aplikáciu Edupage v mobile.


Na prihlásenie sa do aplikácie je potrebné prihlasovacie meno Vášho dieťaťa v tvare „priezviskomeno“ (bez diakritiky, bez medzier a bez veľkých písmien, napr. bodkovanyfelix) a prihlasovacie heslo, ktoré je zhodné s variabilným symbolom uvádzaným na mesačných šekoch za stravu v jedálni.

Odhlasovanie v aplikácii je možné na nasledujúci deň vždy iba max. do 1400 hod. predošlého dňa, aby bola dodržaná podmienka, že odhlasovať ráno je možné iba v prípade 1. dňa náhleho ochorenia.

V prípade náhleho ochorenia je možné žiaka zo stravy odhlásiť iba telefonicky na tel. čísle 053/324 9619 do 800 hod., kde si môžete taktiež vyžiadať heslo na prihlásenie do aplikácie.

Veríme, že rodičia túto službu uvítajú a že im v každodennom zhone uľahčí odhlasovanie aspoň v prípade plánovaných lekárskych vyšetrení, školských akcií a pod.  

 

Chcem sa odhlásiť (kliknite na odkaz)

Do mobilných zariadení a tabletov odporúčame pre maximálne pohodlie inštalovať aplikáciu STRAVA.CZ

 


Aktualizované: 28.9.2021