ŠPT s autizmom 4.C v šk. r. 2017 / 2018

Špeciálna trieda pre žiakov s autizmom a ďalšími pervazívnymi poruchami - IV.C sa nachádza na štvrtom poschodí v bloku B.
Bola otvorená v septembri  2014 s počtom detí 4, ale od septembra tohto školského roka  ju navštevujú  3 žiaci.
K dispozícii máme dve samostatné miestnosti. V jednej z nich – v triede sa realizuje výchovno-vzdelávací proces a  druhá – multisenzorická miestnosť slúži na relaxáciu a záujmové činnosti.

Výchova a vzdelávanie v tejto triede prebieha od školského roku 2014/2015   /tretí  rok/
Žiaci v školskom roku 2017/2018:  4. ročník /A variant/  – 3 žiaci

Triedna učiteľka  Mgr. Zuzana Babíková
Asistentka učiteľky Mgr. Barbora Stanislavová

Žiaci sú vzdelávaní podľa školského vzdelávacieho programu pre žiakov s autizmom a ďalšími pervazívnymi vývinovými poruchami. V rozvrhu majú zahrnuté dva špeciálne predmety :

• Rozvoj komunikačných schopností a sociálnych zručností
  • Rozvoj grafomotorických zručností a písania.

V školskom vzdelávacom programe sme využili dotáciu na posilnenie predmetu RGZaP (Rozvíjanie grafomotorických zručností a písanie).
Každý žiak postupuje podľa individuálneho vzdelávacieho programu.

Žiaci IV.C triedy sa zúčastňujú všetkých školských akcií a podujatí  a taktiež navštevujú kultúrne a špoločenské podujatia spolu s ostatnými deťmi našej školy.

VÝLETY, AKCIE A EXKURZIE NAŠEJ TRIEDY:

Školský rok 2017 - 2018

Naši žiaci sa zúčastňujú všetkých školských akcií a podujatí a taktiež navštevujú kultúrne a spoločenské podujatia spolu s ostatnými deťmi našej školy.

Páči sa vám táto stránka?

Celkový počet hlasov: 8

Prihláste sa k odberu newslettera:

Exkurzia Letanovský mlyn 2017

/album/fotogaleria-exkurzia-letanovsky-mlyn-2017/a1-jpg123/ Exkurzia na Letanovský mlyn 2017

Vianočné pečenie

/album/vianocne-pecenie/a2-jpg132/ Vianočné pečenie