Rozvrh hodín na školský rok 2018 - 2019

Z pohodlia domova si prezrite rozvrh hodín na aktutálny či nasledujúci školský deň

Podľa vyučujúceho pedagóga či predmetu alebo triedy nájdete Vami požadované informácie. Rozvrhy si následne môžete vytlačiť na papier.

Rozvrhy môžu prezerať žiaci, učitelia, rodičia a verejnosť. Každá kategória sa vyznačuje individuálnym zobrazením rozvrhov.

Rozvrhy do mobilu  sú už tiež k dispozícii.

Prezerať rozvrh ako :

UPOZORNENIE?

Aktuálna verzia rozrvrhov pre šk. r. 2018 -2019 uverejnená na stránkach školy nie je ešte oficiálne platná a záväzná

Je to zatiaľ len pracovná verzia zverejnená pre účely technického nastavenia súvisiacich modulov edupage stránok.

Ďakujeme za porozumenie.

Školský administrátor

Google

Interaktívny prístup ku kompletnému rozvrhu vrátane učební, vyučujúcich či predmetov je možný aj prostredníctvom mobilu či tabletu. K tomu je potrebné stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ascEduPage App.