Meniny má Aurel, zajtra Demeter. Srdečne blahoželáme.


PROJEKT Kľúč k lepšej komunikácii

 

V mesiacoch septembernovember 2011 na našej škole prebiehajú výcvikové aktivity pre učiteľov pre 1. a 2. stupňa, zamerané na sebareflexiu, zvládnutie záťažových situácií a relaxáciu.
    

Projekt bol vytvorený so zámerom odbúravania stresu v práci pedagóga. Učitelia prostredníctvom zážitkových techník mali možnosť na chvíľu sa zastaviť, zamyslieť sa nad sebou, nad skupinou, v ktorej pracujú a kooperujú s ňou. Cieľom bolo aj vzájomné posilnenie skupinovej dynamiky, ktorá je potrebná pre riešenie záťažových situácií priamo vo výchovno - vzdelávacom procese, osobitne pri riešení problémov s narastajúcou agresiou žiakov a inými poruchami správania v školách.

 

Fotogaléria: Kľúč k lepšej komunikácii

/album/fotogaleria-kluc-k-lepsej-komunikacii/kluc-ku-komunikacii-1-jpg/ /album/fotogaleria-kluc-k-lepsej-komunikacii/kluc-ku-komunikacii-2-jpg/ /album/fotogaleria-kluc-k-lepsej-komunikacii/kluc-ku-komunikacii-3-jpg/ /album/fotogaleria-kluc-k-lepsej-komunikacii/kluc-ku-komunikacii-4-jpg/ /album/fotogaleria-kluc-k-lepsej-komunikacii/kluc-ku-komunikacii-5-jpg/