Oslavy 25. výročia založenia školy

(1989 - 2014)

Som Základná škola. Narodila som sa ako životaschopná, zvonením 1. septembra 1989 a práve vtedy som po prvýkrát otvorila brány novým žiakom. Dali mi meno Hutnícka. Cez okná mám nádherný výhľad na miesta, ktorým sa hovorí „brána do Slovenského raja“.

V roku 1994 prišla na svet  moja mladšia sestra, s ktorou sme si hľadeli  do okien. Dostala meno – Malá budova, s 10 triedami a triedou pre deti s autizmom.

Dnes je zo mňa 25 – ročná, mladá dáma, obklopená nádhernou zeleňou, aktívna, ambiciózna. Moji žiaci sú úspešní v súťažiach, olympiádach, projektoch. Pripravujú sa na tradičné podujatia, aby sa prezentovali a tak potešili predovšetkým svojich rodičov a širokú verejnosť.

Špeciálnou kategóriou je dobročinnosť, ktorou moji žiaci pomáhajú tým, ktorí to potrebujú. Prostredníctvom početných exkurzií a výletov  spoznávajú  žiaci so svojimi pedagógmi naše krásne Slovensko, jeho históriu a umenie.

Na moju počesť sa konal 14. mája 2014 v OKC v Smižanoch Galavečer. K môjmu výročiu som dostala darček v podobe pekného a vydareného programu.

Zablahoželali mi moji žiaci a pedagógovia.

Pri tejto príležitosti sme pravili pre Vás návštevníkov webu, krátku video prezentáciu z histórie vzniku po súčasnosť našej školy.

Pozrite si aj, krátku video prezentáciu zo života našej školy.

Pri tejto príležitosti sme pre Vás pripravili slávnostný bulletin venovaný našej škole.

prečítať buletin

(PDF, veľkosť 643 Kb)

Pozrite si krátky video záznam TV reduta

prezieť záznam

(dĺžka 3:01)

Aké čísla sme v programe pripravili?

1. Moja škola 1.A
2. Rozcvička 3.A
3. Letkis 3.B
4. Kankán 6. r.
5. Gitara N. Grečková 8.B
6. Mažoretky 5. a 6. ročník
7. Poupata 4.A, 4.B
8. Prednes poézie M. Olejník 7.A, husle V. Melegová 6.B
9. Ľudové pásmo 2.A,2.B, 2. stupeň
10. M. Olejníková - spev, Ing. M. Louma - klavír
11. Cestovanie v čase 8.C
12. Prednes prózy - E. Kubičárová 8.A
13. Ježibabky 2.B
14. HIP - HOP tanečná skupina Mravce
15. Chrstina Perri, A. Marczyová - spev
16. Prednes poézie v RJ, D. Hoza 8.B
17. Hymna školy 2. stupeň

Páčilo sa Vám podujatie, ktoré škola pripravila pri tejto príležitosti?

Celkový počet hlasov: 14

Páči sa Vám buletin, ktorý škola pripravila pri tejto príležitosti?

Celkový počet hlasov: 11

počítadlo.abz.cz